Kurallarımız

Ekonomi Kadın, dünyasına hoş geldiniz. Yorumlarınız bizim için kıymetlidir.

Yorumlarınızda güvenli, medeni ve saygılı olmanızı istiyoruz. Düşünceli, anlayışlı tartışmaları teşvik ederiz. Çünkü iyi yorum ve fikirler, yeni fikir ve bakış açıları getirir. Mizah iyidir. Kısa ve öz olun.

Haberlerden birine yorum gönderdiğinizde, incelenmesi için moderatöre gönderilir. Hakaret içeren, saldırgan, zararlı ve yasaları çiğneyen yorumlar yayınlanmayacaktır. Bu kuralları ihlal ederseniz, yorum yapmaktan men edilebilir veya yorumunuz askıya alınabilir.

Buranın kamusal bir alan olduğunu unutmayın. Yazdıklarınız başkaları tarafından görülebilir, güvende kalın, kendiniz ve başkaları hakkında kişisel bilgileriniz paylaşmayın.

Kurallarımız:

– Nazik olun, başkalarının bakış açısına saygı gösterin.

– Küfür etmeyin, bağırmayın, tehdit edici bir dil kullanmayın. Irk, din, cinsiyet, cinsel tercih veya engellilik temelinde ayrımcı yorumlar yapmayın. Yorumlarınız karalayıcı, müstehcen veya başka bir şekilde yasa dışı materyal içermemeli. Aşağılayıcı veya kadın düşmanı takma adlar kullanmayın.

– Lütfen yanlış bilgi yaymayın.

– Sesinizi duyurmanın en iyi yolu, amacınızı iyi belirtmektir. Yorumlarınızı tekrar tekrar göndermenize gerek yok. Bunları yayınlamayacağımızı bilmenizi isteriz.

– Yorum yapanlar, bunu gerçek isimleriyle yapmalıdır.

– Ücretsiz reklam yapmayın.

– Bu siteye yorumlarınızla katkıda bulunarak; Ekonomi Kadın’ın size herhangi bir yükümlülük veya tazminat olmaksızın, içeriğinizi herhangi bir şekilde kullanmasına izin vermiş olursunuz. Bunun bir örneği, yaptığınız bir yorumu kullanmamız ve bunu çevrimiçi veya basılı bir haberde geri bildirim olarak yayınlamamız olabilir.

– Bu sitede okuyucu ve yazarlar tarafından yayınlanan içerikler Ekonomi Kadın ve çalışanlarının düşünce ve görüşlerini yansıtmamaktadır.

– Son olarak; Ekonomi Kadın’ın Gizlilik politikası da geçerlidir.