Sağlığa yararlı iksir

Sağlığa yararlı iksir

Milas ve Aydın’daki bahçelerde yetişen polifenol değeri yüksek Memecik zeytinlerinden üretilen Deli Dane Zeytinyağı, çıtayı yükselterek “nitelikli zeytinyağı” kavramını hayata katıyor. Nitelikli zeytinyağı; kokusu, tadı ve rengiyle olduğu kadar içeriğindeki yüksek polifenol değeri ve faydalı molekülleriyle sağlığa yararlı bir iksir özelliği taşıyor.

Şirketten bildirildiğine göre; erken ve doğru hasat yapılan zeytinler bekletilmeden soğuk sıkım yapılarak tüm değerli bileşenleri toplanıyor. Taze çimen, badem, çağla gibi aromalarıyla dikkat çeken Deli Dane zeytinyağı, UV ışınlarını geçirmeyen özel cam şişelerde 16°C’de saklanarak tüketiciye ulaşana kadar bu özelliğini koruyor.

Deli Dane, zeytinyağını Maslak 42’deki mağazasında tadarak ve deneyerek tüketicisinin beğenisine sunuyor. İstanbul’da ve Ankara’da restoran ve satış noktalarından ulaşılabilen ürünlere, Türkiye’nin her yerinden www.delidane.com.tr sitesi üzerinden sipariş verilebiliyor.

Deli Dane; geçen yıl Zeytin Dostu Derneği’nin düzenlediği 11’inci Ulusal Zeytinyağı Yarışması’nda Altın madalya aldı. Bu yıl ise  Zeytin Dostu Derneği’nin 12’nci Ulusal Zeytinyağı Yarışması’nda Premium madalya; Olive Japan’da Gümüş madalya, NYIOOC World Olive Oil Competition’da ise Altın madalya kazandı.

 

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir